VILLA WAŁUSZEWSKA by ABREDEVELOPMENT

Villa Wałuszewska

Lokalizacja

Doskonałe lokalizacje naszych inwestycji wybieramy przede wszystkim z myślą o potrzebach ich przyszłych mieszkańców.

Nasze priorytety to wygodny dojazd do najważniejszych punktów Warszawy, piękna i spokojna okolica gwarantująca możliwość odpoczynku od zgiełku stolicy oraz bezpieczeństwo właścicieli i ich gości.

Villa Wałuszewska zlokalizowana jest w najpiękniejszym rejonie Białołęki, w otoczeniu kameralnej zabudowy jednorodzinnej, kilku Parków iw bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Białołęka to prawdziwa enklawa spokoju, położona w niewielkiej odległości od centrum miasta. Jej klimat tworzy willowa zabudowa oraz wszechobecna zieleń. To niewątpliwie jedna z najbardziej atrakcyjnych i najszybciej rozwijających się dzielnic Warszawy, która zaspokoi oczekiwania zarówno tych, którzy poszukują spokoju w otoczeniu zieleni, jak i tych spragnionych aktywności na świeżym powietrzu.

Mimo cichej lokalizacji ma bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturę usługowo-handlową i rekreacyjną. Wielką zaletą położenia osiedla jest bliskość Galerii Północnej, w której można znaleźć absolutnie wszystko – od punktów fryzjerskich i kosmetycznych po przychodnię i restauracje. W sąsiedztwie osiedla znajdują się liczne sklepy, a różnorodność punktów usługowych w okolicy pozwala na zaspokojenie potrzeb bez konieczności długich dojazdów.

Nie brakuje tu miejsc, które miłośnikom aktywnego wypoczynku pozwolą spędzić czas w wymarzony sposób.

W okolicy znajdziemy m.in. Park Wiśniewo i Park Henryków, które dzięki swym urokliwym alejkom stanowią idealną przestrzeń do codziennych spacerów. Na wycieczki rowerowe można wybrać się do przepięknego lasu Henrykowskiego, z wydzielonymi ścieżkami przyrodniczo-leśnymi.

Villa Wałuszewska to idealne miejsce dla tych którzy pragną obcować z naturą.

To okolica pozbawiona zakorkowanych ulic i zgiełku dnia codziennego, a jednocześnie świetnie skomunikowana z innymi dzielnicami Warszawy.

Sprawną komunikację w obrębie stolicy oraz wyjazd z miasta we wszystkich kierunkach zapewni rozbudowana infrastruktura drogowa, która pozwala dojechać stąd do Śródmieścia w zaledwie 15 minut. W okolicach inwestycji kursują linie miejskie, co sprawia, że miejsce jest kompleksowo połączone z miastem

Równie interesująca jest oferta edukacyjna. Rodziców niewątpliwie ucieszy fakt, iż w pobliżu inwestycji znajdują się szkoły ze znakomitą renomą.

Najmłodsi będą mogli na miejscu zdobywać wykształcenie w placówkach prywatnych lub publicznych każdego etapu edukacji..

Białołęka, oprócz swoich niezaprzeczalnych walorów lokalizacyjnych, ma do zaoferowania mnóstwo atrakcji kulturalnych i sportowo-rekreacyjnych, które mieszkańcy będą mieć na wyciągnięcie ręki.

Niedaleko inwestycji znajduje się nowoczesne centrum sportowe z basenem, siłownią, boiskami, kortami tenisowymi i lodowiskiem, w którym każdy miłośnik aktywnego wypoczynku na pewno znajdzie również coś dla siebie. W  okolicy dostępne są również stadniny koni. Zaledwie kilka minut pieszo od osiedla znajduje się plac zabaw, gdzie spędzisz z dziećmi wiele radosnych chwil.  

Villa Wałuszewska

IDEALNA LOKALIZACJA

Villa Wałuszewska to propozycja dla tych, którzy szukają kompromisu między miejskim stylem życia, a obcowaniem z przyrodą na co dzień. Doskonała lokalizacja zapewnia wygodną komunikację, a otoczenie zielonymi terenami pozwala na odpoczynek od zgiełku miasta oraz zachęca do aktywnego spędzania czasu i relaksu

ZIELONA OKOLICA

Okolica pełna zieleni, tras spacerowych i rowerowych mobilizuje do spędzania czasu na świeżym powietrzu. W okolicy inwestycji znajduje się Park Wiśniewo, Park Srebrna Góra i Park Henrykowski. Na grzybobranie, odprężające spacery i wycieczki rowerowe można wybrać się do położonego bezpośrednio przy inwestycji Lasu Henrykowskiego. Latem wypoczynek urozmaici pobyt nad jeziorem Zegrzyńskim, oddalonym o 18km

NOWOCZESNA
ARCHITEKTURA

Villa Wałuszewska wyróżnia się nowoczesną, elegancką i ponadczasową architekturą .Najwyższa jakość wykonania i dbałość o szczegóły na etapie projektowania i wykonawstwa zapewni długoletnie, satysfakcjonujące użytkowanie.

DOBRA
KOMUNIKACJa

Doskonała sieć komunikacyjna zapewnia dogodne połączenie z innymi dzielnicami Warszawy w zaledwie kilkanaście minut. Rozbudowywana dynamicznie infrastruktura drogowa wyśmienicie łączy całą okolicę. W okolicach inwestycji kursują linie miejskie, co sprawia, że miejsce jest kompleksowo połączone z miastem i staje się w rzeczywistości jego ekskluzywną dzielnicą.

BOGATA INFRASTRUKTURA

Galeria Północna, położona niedaleko inwestycji zapewnia pełną infrastrukturę: sklepy, restauracje, przychodnie, kluby fitness, usługi kosmetyczne, fryzjerskie i wiele innych. Różnorodność przedsiębiorstw i punktów w okolicy pozwala na zaspokojenie potrzeb bez konieczności długich dojazdów. Białołęka, oprócz swoich niezaprzeczalnych walorów lokalizacyjnych, ma do zaoferowania mnóstwo atrakcji kulturalnych i sportowo-rekreacyjnych, które mieszkańcy będą mieć na wyciągnięcie ręki.

DOBRA INWESTYCJA

Rosnące zainteresowanie inwestycjami PREMIUM lokowanymi w zielonych okolicach sprawia, że Villa Wałuszewska jest doskonałą inwestycją zarówno pod kątem przyszłej odsprzedaży jak i wynajmu. Przyciąga ludzi ceniących komfort i spokój oraz entuzjastów dobrego, nowoczesnego designu.