VILLA WAŁUSZEWSKA by ABREDEVELOPMENT

Villa Wałuszewska

Standard wykonania

Domy w standardzie PREMIUM

Villa Wałuszewska to domy w zabudowie bliźniaczej, każdy o powierzchni ok. 230m2 brutto, w prestiżowej i cichej lokalizacji. Jest to projekt o niebanalnej i bardzo nowoczesnej bryle, zaprojektowany z wykorzystaniem najnowszych technologii, a przy tym przytulny i wykończony w najwyższym standardzie. To propozycja dla wszystkich, którzy pragną komfortowego miejsca do życia i udanej inwestycji na lata.

Realizowany przez nas projekt składa się z dwóch kameralnych budynków w otoczeniu zieleni, tworzących enklawę, w której można odetchnąć od miejskiego pędu. Zostały zaprojektowane tak, by zapewnić optymalne nasłonecznienie, a komfortowe tarasy oraz ogródki zachęcają do korzystania z walorów otaczającej budynki zieleni i są idealnym miejscem na wypoczynek.

Villa Wałuszewska

Elementy podwyższonego standardu

W realizowanych przez nas inwestycjach dbamy o każdy detal. W Villa Wałuszewska zastosowaliśmy wysokiej jakości materiały i nowoczesne rozwiązania, aby spełnić wymagania klientów, oczekujących najwyższych standardów.

Okna trzyszybowe

Drewniana stolarka okienna

Duże przeszklenia

Wysokie pomieszczenia

Drzwi antywłamaniowe

Duże tarasy

Prywatne ogrody

Szklane balustrady

Płyty granitowe na tarasach

Nowoczesny design

Projekt renomowanej pracowni architektonicznej

Podwyższone parametry akustyczne

Instalacja przystosowana do Smart Home

Ogrodzony teren

Automatyczne bramy

Wideofony

Monitoring

Najwyższej jakości materiały

Ekologiczne budownictwo

2 miejsca postojowe

Umów wizytę

Przekonaj się o walorach naszej oferty

“Opracowanie projektu Villa Wałuszewska, powierzyliśmy uznanej i sprawdzonej pracowni architektonicznej, z którą współpracowaliśmy również przy realizacji inwestycji Villa Srebrnogórska. Ich przemyślane koncepcje spotkały się z uznaniem klientów, a zaangażowanie i przywiązanie do detali pozwoliło na szybką i bezbłędną realizację projektu. Ponadczasowy i elegancki projekt domów, które z pewnością będą dumą i wizytówką naszych klientów.”