VILLA WAŁUSZEWSKA by ABREDEVELOPMENT

Villa Wałuszewska

Udogodnienia

Zobacz, jakie udogodnienia zaprojektowaliśmy w Villa Wałuszewska

Rozległa, własna zielona przestrzeń, przygotowana do dowolnej aranżacji, będzie dla przyszłych mieszkańców idealnym miejscem na wypoczynek i ucieczkę od miejskiego zgiełku
przestronne tarasy Zapewnią poczucie przestrzeni, a nowoczesne, szklane balustrady piękny widok na ogród. Do wykończenia tarasów używamy naturalnego, szlachetnego granitu.
Gwarantujemy indywidualne podejście, dopasowane do potrzeb i wymagań klienta, kompleksowe wsparcie i możliwość personalizacji wybranego domu według wskazówek klienta. Oferujemy możliwość zmiany aranżacji ścian działowych
Villa Wałuszewska to domy o niebanalnej bryle, zaprojektowane z wykorzystaniem najnowszych technologii. Nowoczesny design skierowany jest do osób, które poszukują rodzinnego domu o wyjątkowej architekturze i komfortowo rozplanowanej przestrzeni.

Ciepło w zimie i chłodzenie w lato zapewni pompa ciepła. Domy zostaną wyposażone w ogrzewanie podłogowe.

Każdy dom wyposażony zostanie w szeroki garaż z oddzielnym, wygodnym wjazdem i otwieraną automatycznym napędem bramą. Z garażu będzie można dostać się do domu dodatkowym, bezpośrednim wejściem.
Nasze domy posiadają instalację przystosowaną do montażu systemu inteligentnego zarządzania domem. Te nowoczesne rozwiązania zapewniają nie tylko komfort, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. To możliwość sterowania oświetleniem, temperaturą, jak również sprzętem RTV i AGD, roletami okiennymi, bramą garażową czy ekspresem do kawy. Instalacją, programowaniem i późniejszym serwisem zajmuje się czołowy producent takich rozwiązań – firma FIBARO. Zachęcamy do zapoznania się z wszystkimi funkcjonalnościami jakie oferuje system na stronie fibaro.com
Najwyższa jakość materiałów budowlanych przekłada się na ich trwałość. Materiały zostały skrupulatnie dobrane pod kątem jakości i wytrzymałości, aby spełnić wymagania klientów, oczekujących najwyższych standardów. Używamy szlachetnych materiałów PREMIUM, np płyty granitowe na tarasach, czy farby oczyszczające powietrze o właściwościach katalitycznych.
Teren zostanie ogrodzony, a zieleń w postaci pnączy i żywopłotów zapewnią dodatkowo prywatność, izolując mieszkańców budynku od ulicy.  Budynki objęte będą całodobowym monitoringiem, zapewniającym bezpieczeństwo przyszłym mieszkańcom. System kontroli dostępu do domów uwzględnia multifunkcjonalne videodomofony i drzwi antywłamaniowe. Każdy z domów wyposażony zostanie w instalacje przystosowaną do montażu systemu Smart Home. Zdalne zarządzanie domem to wygoda, ale też bezpieczeństwo.
Wszystkie pomieszczenia będą wyposażone w duże ona, zapewniające doskonale doświetlenie wnętrz. Trzyszybowe przeszklenie pomaga w utrzymaniu odpowiedniej temperatury w budynku, niwelując zużycie energii w sezonie grzewczym, a także zapewnia maksymalną izolację akustyczną. Eleganckie, wysokie okna same w sobie stanowić będą dekorację i pozwolą w pełni korzystać z dziennego światła.
Nawiewniki antysmogowe wyposażone w filtry zatrzymujące pyły i alergeny- zastosowanie rozwiązań technologicznych w postaci skutecznej wentylacji ma na celu zapewnienie odpowiedniego dopływu powietrza co przekłada się na komfort i zdrowie mieszkańców

Wnętrza domów są wysokie i przestronne. Kondygnacje mają wysokość 290cm, co potęguje wrażenie przestrzeni i sprawi, że dom będzie prezentować się efektownie.

Villa Wałuszewska

Napisz do nas